Wszystko
co jest Ci potrzebne
Badania Omnibus

BioStat® – nauka, biznes i rozwój

Rodzima firma z międzynarodowymi sukcesami

BioStat® jest polską firmą funkcjonującą już od piętnastu lat na polskim rynku badawczym. Sukcesy agencji w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań badawczych dla:

- rynku medyczno-farmaceutycznego,
- rodzinnych i międzynarodowych przedsiębiorstw,
- szeroko pojętej branży naukowej,
- badań społecznych,

sprawiają, że możemy rozwijać i promować polskie patenty, przyczyniające się do rozwoju najwyższej jakości technologii badawczych. Jako jeden z dostawców innowacyjnych technologii dla badań klinicznych eCRF.biz™, cieszymy się sukcesami na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Rozwiązania naszych ekspertów IT zostały także pozytywnie przyjęte na rynku Japońskim. To dopiero początek ekspansji na nowe rynki poza Starym Kontynentem.

 

Rozwój technologii pod okiem ekspertów

BioStat® konkuruje z najlepszymi polskimi i zagranicznymi instytucjami badawczymi, dzięki zespołowi złożonemu z ekspertów – specjalistów, naukowców posiadających doświadczenie w pracy badawczej na krajowych i europejskich uczelniach. Ponadto posiadamy zespół IT, który stale rozwija proponowane naszym klientom rozwiązania technologiczne. Najnowszej generacji aplikacje dla przedsiębiorców, którzy chcą pozyskać opinie klientów na temat firmy, lojalności konsumentów i kondycji rynkowej prowadzonego biznesu, takie jak SurvGo™, czy platforma Badanie-opinii.pl, zostały stworzone przez zaangażowanych w swoją pracę: statystyków, analityków matematycznych, ekonomistów, biotechnologów i innych specjalistów czuwających nad prawidłowym przebiegiem procesu badawczego.
 

Agencja badawcza BioStat® działa zgodnie z założeniami procesu rotacji zasobów nauki do branży biznesowej. Jednoczesne przemiany społeczne i coraz większa informatyzacja sprawia, że zapotrzebowanie na produkty i usługi, jakie oferuje BioStat® rośnie. Innowacyjne rozwiązania w zakresie oprogramowania dla lekarzy, które zostało opracowane przez zespół pracujący nad systemem dla gabinetu lekarskiego Medfile® cieszy się coraz większą popularnością. Szybko przesyłane dane w placówkach medycznych oraz usługi z zakresu telemedycyny i konsultacji lekarskich bez barier geograficznych są proponowane przez rozwiązania BioStat® już dziś.

 

Wynagrodzenia i wyzwania

Prężnie rozwijająca się polska agencja badawcza nie spoczywa na laurach. Liczne sukcesy, które odnosi w polskich i europejskich konkursach (w czerwcu 2019r. BioStat® został zaliczony do grona 50 Najbardziej Kreatywnych w biznesie). Najwyższej jakości standardy postępowania, stała współpraca z klientem w projektach badawczych oraz podnoszenie jakości polskiej branży medycznej, farmaceutycznej i pomoc w rozwoju biznesów; to główne wyzwania zespołu BioStat®. Przy wysokiej jakości prowadzonych badań i precyzji wykonywania technologicznych aplikacji i rozwiązań, zdobycie zagranicznych rynków i stopniowe odnoszenie sukcesów na innych kontynentach pozostaje tylko kwestią czasu.

Tagi

biostatystyka agencja badawcza BioStat analizy statystyczne badania rynku analizy rynku statystyka aplikacje dedykowane oprogramowanie dla firm firma badawcza

Badania ankietowe od 4 zł.