BioStat® – nauka, biznes i rozwój

agencja badawcza

Rodzima firma z międzynarodowymi sukcesami

BioStat® jest polską firmą funkcjonującą już od piętnastu lat na polskim rynku badawczym. Sukcesy agencji w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań badawczych dla:

- rynku medyczno-farmaceutycznego,
- rodzinnych i międzynarodowych przedsiębiorstw,
- szeroko pojętej branży naukowej,
- badań społecznych,

sprawiają, że możemy rozwijać i promować polskie patenty, przyczyniające się do rozwoju najwyższej jakości technologii badawczych. Jako jeden z dostawców innowacyjnych technologii dla badań klinicznych eCRF.biz™, cieszymy się sukcesami na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Rozwiązania naszych ekspertów IT zostały także pozytywnie przyjęte na rynku Japońskim. To dopiero początek ekspansji na nowe rynki poza Starym Kontynentem.

 

Rozwój technologii pod okiem ekspertów

BioStat® konkuruje z najlepszymi polskimi i zagranicznymi instytucjami badawczymi, dzięki zespołowi złożonemu z ekspertów – specjalistów, naukowców posiadających doświadczenie w pracy badawczej na krajowych i europejskich uczelniach. Ponadto posiadamy zespół IT, który stale rozwija proponowane naszym klientom rozwiązania technologiczne. Najnowszej generacji aplikacje dla przedsiębiorców, którzy chcą pozyskać opinie klientów na temat firmy, lojalności konsumentów i kondycji rynkowej prowadzonego biznesu, takie jak SurvGo™, czy platforma Badanie-opinii.pl, zostały stworzone przez zaangażowanych w swoją pracę: statystyków, analityków matematycznych, ekonomistów, biotechnologów i innych specjalistów czuwających nad prawidłowym przebiegiem procesu badawczego.
 

Agencja badawcza BioStat® działa zgodnie z założeniami procesu rotacji zasobów nauki do branży biznesowej. Jednoczesne przemiany społeczne i coraz większa informatyzacja sprawia, że zapotrzebowanie na produkty i usługi, jakie oferuje BioStat® rośnie. Innowacyjne rozwiązania w zakresie oprogramowania dla lekarzy, które zostało opracowane przez zespół pracujący nad systemem dla gabinetu lekarskiego Medfile® cieszy się coraz większą popularnością. Szybko przesyłane dane w placówkach medycznych oraz usługi z zakresu telemedycyny i konsultacji lekarskich bez barier geograficznych są proponowane przez rozwiązania BioStat® już dziś.

 

Wynagrodzenia i wyzwania

Prężnie rozwijająca się polska agencja badawcza nie spoczywa na laurach. Liczne sukcesy, które odnosi w polskich i europejskich konkursach (w czerwcu 2019r. BioStat® został zaliczony do grona 50 Najbardziej Kreatywnych w biznesie). Najwyższej jakości standardy postępowania, stała współpraca z klientem w projektach badawczych oraz podnoszenie jakości polskiej branży medycznej, farmaceutycznej i pomoc w rozwoju biznesów; to główne wyzwania zespołu BioStat®. Przy wysokiej jakości prowadzonych badań i precyzji wykonywania technologicznych aplikacji i rozwiązań, zdobycie zagranicznych rynków i stopniowe odnoszenie sukcesów na innych kontynentach pozostaje tylko kwestią czasu.

Najczęściej zadawane pytania
Jak długo BioStat® działa na polskim rynku badawczym?

BioStat® działa na polskim rynku badawczym od kilkunastu lat, zdobywając sukcesy w obszarach medycyny, farmacji, nauki oraz badań społecznych.

W jakich obszarach BioStat® świadczy usługi badawcze?

BioStat® świadczy usługi badawcze dla rynku medycznego i farmaceutycznego, zarówno dla rodzinnych firm, jak i międzynarodowych przedsiębiorstw. Dodatkowo, firma działa w szeroko pojętej branży naukowej oraz realizuje badania społeczne.

Jakie innowacyjne rozwiązania oferuje BioStat® w zakresie badań i technologii?

BioStat® oferuje nowoczesne aplikacje, takie jak eCRF.biz™ do badań klinicznych, SurvGo™ oraz platforma Badanie-opinii.pl, umożliwiające przedsiębiorcom pozyskiwanie opinii klientów, analizę lojalności konsumentów oraz ocenę kondycji rynkowej prowadzonego biznesu.

Tagi

analizy rynku statystyka firma badawcza

Badania ankietowe od 4 zł.