White Label - outsourcing programu dla gabinetu Medfile

halodoctor

Korzystanie z gotowych produktów, to gwarancja skuteczności oraz jakości. Oferujemy outsourcing naszego oprogramowania, z którego korzystają tysiące zadowolonych klientów.

 

Co umożliwia Medfile?

Program powstał, aby umożliwić prowadzenie placówek medycznych oraz gabinetów. Za pomocą oprogramowania możliwe jest archiwizowanie dokumentacji medycznej pacjentów. Nasze oprogramowanie umożliwia korzystanie z gotowych kartotek, formularzy i ankiet, a także tworzenie swoich własnych dokumentów.

 

Inne korzyści naszego produktu:

 • nowoczesne oprogramowanie umożliwiające prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej,
 • wystawianie e-Recept, e-Zwolnień, e-Skierowań,
 • rejestracja online,
 • udostępnienie kalendarza,
 • synchronizacja z aktualnym środowiskiem oraz z Google kalendarz,
 • migracja baz danych,
 • płatności z systemem PayU,
 • możliwość administrowania użytkownikami systemu, rezerwacjami oraz wizytami,
 • dostęp do bazy leków oraz słowników medycznych,
 • wsparcie technologiczne oraz pomoc techniczną,
 • krótki okres wdrażania oraz konkurencyjne ceny.

 

Na czym polega model White Label?

Model biznesowy White Label umożliwia zlecenie wykonania danego produktu, firmie zewnętrznej i przekształcenie go w taki sposób, aby wyglądał na produkt macierzysty. White Label to również outsourcing i rebranding gotowych produktów. My oferujemy Ci nasz sprawdzony i odnoszący sukcesy produkt, a Ty przekształcasz go według swoich potrzeb. Outsourcing to pewność skuteczności oraz oszczędność czasu, pracy i pieniędzy.

 

Dlaczego warto zostać naszym Partnerem?

Z naszego oprogramowania korzystają codziennie tysiące zadowolonych specjalistów. Wychodzimy naprzeciw rosnącym potrzebom oraz oczekiwaniom naszych klientów, dlatego aktualizujemy nasz program i wdrażamy innowacyjne rozwiązania. Stałe unowocześnianie systemu oraz znajomość potrzeb sprawiają, że jesteśmy bezkonkurencyjni na rynku.

Najczęściej zadawane pytania
Jakie funkcjonalności oferuje oprogramowanie Medfile w kontekście prowadzenia placówek medycznych?

Medfile umożliwia archiwizowanie dokumentacji medycznej pacjentów oraz korzystanie z gotowych kartotek, formularzy i ankiet. Dodatkowo, użytkownicy mogą tworzyć własne dokumenty.

Co to jest model White Label i jakie korzyści niesie dla naszych Partnerów?

Model White Label pozwala na zlecenie wykonania produktu zewnętrznej firmie, która dostosowuje go tak, by wyglądał jak produkt własny. To również outsourcing i rebranding gotowych produktów. Wybierając nasz sprawdzony produkt, Partner ma możliwość dostosowania go do własnych potrzeb, co przynosi oszczędność czasu i pieniędzy.

Czym różni się korzystanie z gotowych produktów od tworzenia oprogramowania od podstaw?

Korzystanie z gotowych produktów gwarantuje skuteczność oraz jakość, dzięki wypróbowanym rozwiązaniom. Outsourcing naszego oprogramowania to sposób na skorzystanie z produktu, który już cieszy się uznaniem tysięcy klientów.

Tagi

White Label outsourcing systemu telemedycznego branding systemu telemedycznego

Badania ankietowe od 4 zł.